Робоча група представників органів місцевого самоврядування Білогірського району завітала з робочим візитом на Свалявщину. В ході зустрічей було  підписано з головою Свалявської районної ради Мирославою Ливч угоду про співпрацю та обмін досвідом між нашими районами.
Віднині Білогірський та Свалявський райони тісно співпрацюватимуть у сферах туризму, народних промислів, енергозбереження, освіти та науки, соціального захисту населення, а також  обмін   досвідом у сфері реформування місцевого самоврядування та розвитку ініціатив територіальних громад.
Налагодження надійних партнерських відносин між  Білогірщиною та Свалявщиною дозволить спільно вирішувати низку надважливих питань, зокрема, розвивати ключові сфери життєдіяльності районів, а також обмінюватись дорогоцінним досвідом.

06 жовтня 2017 року делегація нашого району відвідала Перечинський район Закарпатської області, зустрілися з головою районної ради Ласкін М.І.та головою Перечинської ОТГ Погоріляк І.М. В ході зустрічі обговорили важливі питання в процесі децентралізації, та побували в готельно-туристичному комплексі"Воєводино"і на завершення дня відвідали Свято-Троїцький, Кирило-Мефодіївський жіночий монастир в с.Драчино Свалявського району.

07 жовтня 2017 року представники органів місцевого самоврядування Білоігрського району відвідали Виноградівський район, де  було підписано головами районних рад  Мельником В.В. та Любкою В. В.  угоду між Білогірським та Виноградівським районами про співпрацю, голови сільських рад Білогірщини поспілкувалися з головами сільських рад Виноградівщини, поділилися досвідом, обговорили питання реформ, а потім на запрошення голови села Королево Павла Фабриці, відвідали село Новоселиця, де щиро та гостинно зустрів голова села Петро Таркані з виконавчим апаратом, провели екскурсію в сільському музеї та вразили родзинкою села храмом, який є пам'яткою архітектури 17-го століття.

І на завершення робочого візиту делегація Білогірського району на чолі з головою райради Василем Мельником відвідали Тибавську сільську раду, де сільський голова Михайло Кошеля провів екскурсію по селам с. Тибава та М. Мартинка, поділився досвідом про розбудову населеного пункту, добробут мешканців та розвиток інфраструктури Тибавської сільської ради. Побували в чудовому храмі села Тибава в честь Георгія Побідоносця, в місцевій школі Ю.І.Гуци-Венеліна, де директор школи Павлович Н.В. розповіла про історію села та провела екскурсію в шкільному музеї, також гості відвідали підприємство "Євростиль" по виготовленню вікон, дверей та меблів де Цоліган Іван розповів про роботу підприємства.

По завершенню робочого візиту до Закарпатської області голови селищних та сільських рад дійшли висновку, що співпраця між районами буде позитивною і сприятиме розквіту територіальних громад у сферах туризму, народних промислів, енергозбереження, освіти та науки, соціального захисту населення та найголовніше у сфері реформування місцевого самоврядування та розвитку ініціатив територіальних громад.
.