01 грудня 2017 року голова районної ради Василь Мельник, голова районної державної адміністрації Роман Муляр, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук, директор територіального центру Зоя Басок віддали шану громадянам з обмеженими фізичними можливостями.

Після урочистої частини запрошені мали можливість переглянути программу, яку підготували працівники  будинку культури з ведучою Любов’ю Особською та  чарівні голоси солістів та молоді сопілкарі Школи мистецтв. Було організовано виставку на якій були  представлені картини, вишивки та ікони, виконані в різних техніках. Роботи виконані людьми з обмеженими можливостями гладдю, хрестиком та бісером. Кожна по-своєму індивідуальна, адже майстрині вкладали у свою роботу душу, настрій та задоволення. А також було організовано благодійний обід.