Кожна людина, а особливо дитина, потребує любові, поваги та турботи. В Білогірському РЦСРДІ «Промінь надії» 01 грудня відбувся захід, який поєднав дві важливих події: Міжнародний день людей з обмеженими можливостями та 13-та річниця від дня створення Центру.

Завітали до реабілітаційного центру голова районної ради Василь Мельник, голова районної державної адміністрації Роман Муляр, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук, Благочинний Білогірського округу Української Православної Церкви отець Олександр.

Усі запрошені та гості висловили теплі слова вдячності колективу та директору закладу за чуйне ставлення до дітей з особливими потребами, за атмосферу доброзичливості та милосердя,  які постійно панують у Білогірському РЦСРДІ «Промінь надії».

Для учасників святкового заходу була підготовлена цікава концертна программа.