29 грудня 2017 року у сесійному залі відбулось Новорічне вітання. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підбиваємо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. З вітальними словами звернулися до присутніх: голова районної ради Василь Мельник та голова районної державної адміністрації Роман Муляр вітаючи усіх присутніх з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік та Різдво Христове — це ще й привід спинитися на мить, щоб підсумувати рік, що минає, осмислити пройдений шлях, звірити зроблене з планами і задумами на майбутнє. Ми згадуємо щасливі хвилини у власному житті, житті нашого району та держави.

В ці дні ми підводимо підсумки прожитого року та будуємо плани, визначаємо цілі на наступний рік.

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям.

Новий рік – це родинне свято, тож не забувайте своїх рідних і близьких, даруйте їм і собі радість спілкування.

А також, веселими щедрівками привітали присутніх учасники народного аматорського фолькльорного гурту "Забава" та Дід Мороз і Снігуронька.