Напередодні свята, 2 листопада 2018 року, На Білогірщині урочисто відзначили День працівників соціальної сфери. Глядацька зала районного будинку культури зібрала фахівців управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу Пенсійного фонду,  центру зайнятості, фонду соціального страхування, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, працівників структурних підрозділів РДА. У заходах з цієї нагоди взяли участь голова районної ради Володимир Кирилюк, заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк, заступник голови Білогірської селищної ради Віктор Поліщук.

У своєму вітальному слові керівництво району висловили слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами жителів краю.

За сумлінну працю, професіоналізм, компетентність при виконанні посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди свята керівники району нагородили кращих працівників соціальної сфери грамотами та подяками.

Захід пройшов у теплій, родинній атмосфері, сповнений несподіванками та сюрпризами для винуватців цієї події.

Працівники відділу культури, аматори художньої самодіяльності та солісти районного будинку культури веселими піснями та запальними танцями забезпечували святковий настрій і атмосферу свята.