Щиро вітаю всіх музикантів з Міжнародним днем музики!

Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу.

Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. В чарівних мелодіях – радість буття, краса людської душі, велич людини-творця.

Щира подяка всім, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним, неповторним мистецтвом.

Від імені всього депутатського корпусу районної ради сердечно зичу вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру й добра, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу, задля популяризації й процвітання Білогірського краю!

З повагою,
голова районної ради                            Володимир Кирилюк