Бути юристом почесно і відповідально.  На людей цієї професії покладено місію знати право та захищати право. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та юридичною допомогою звертаються тисячі громадян.

Шановні юристи Білогірського району, рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а його стабільність, моральний мікроклімат.

Впевнений, що ви і надалі вірно служитиме інтересам України та її громадян, з честю будете примножувати славні традиції своєї професії, будете докладати зусиль для утвердження на теренах нашого району верховенства права та справедливості.

Прийміть від імені депутатського корпусу районної ради та від мене особисто слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширені правових знань та посилені соціального захисту наших громадян.

З повагою, голова ради      Володимир Кирилюк