Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

Важко уявити собі сучасне життя, діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом.

У транспортній галузі району трудиться численна армія професіоналів, які докладають максимум зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень.

Бажаю, щоб ваша праця, шановні автомобілісти і дорожники, приносила вам радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед вами нові перспективи.

Міцного здоров'я, щастя, добробуту і нових трудових здобутків всім вам на життєвих і автомобільних шляхах!

З повагою, голова районної ради               Володимир Кирилюк