До уваги громадян!

Відділ «Білогірське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує, що в Україні стартував правопросвітницький проект “ Я МАЮ ПРАВО!”. Він передбачає не тільки правоосвітню мету, але й створення механізму притягнення до відповідальності чиновників, які порушують права громадян.
В нинішньому році проект охопить три напрямки діяльності: захист прав громадян у сфері правосуддя, захист права власності та формування уміння громадян протистояти корупції.
Відділ «Білогірське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової надає роз'яснення законодавства та безоплатну правову допомогу громадянам з будь-яких питань.
Отже, якщо вам необхідно проконсультуватись з висококваліфікованим юристом — звертайтесь до нашого Відділу  за адресою: смт. Білогір’я, вул. Шевченка, 44, тел. 2-04-68.
Працюємо з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00 без перерви.