Сьогодні, 13 липня 2018 року відбулось пленерне засідання двадцятої позачергової сесії обласної ради, участь в якому прийняв голова районної ради Володимир Кирилюк. На розгляд винесено одне питання порядку денного : «Про внесення змін до рішення обласної ради від 14 червня 2018 року №28-19/2018 «Про перейменування закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області».

Перед початком пленарного засідання відповідно до розпорядження голови Верховної Ради України Андрія Парубія за вагомий особистий внесок у відродження і популяризацію української національної культури, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність грамотою ВРУ нагороджено Миколу Хоменка – керівника народного аматорського театру мініатюр Білогірського районного будинку культури.