Ліс – це безцінний дар. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства регіону. Перед ними стоять надзвичайно важливі завдання: впроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, не допускати самовільних вирубок, забезпечувати захист лісів від пожеж, боротися зі шкідниками, розвивати науково-технічну базу лісової галузі.

  З нагоди професійного свята працівників комунального підприємства «Орлан» привітали голова районної державної адміністрації Роман Муляр та начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району Віталій Мазур.

-  Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, - відзначив у вітальному слові Роман Петрович, - примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд Білогірського району, ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля.

 За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у розвиток лісового господарства району та з нагоди професійного свята Дня працівників лісу Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено кращих працівників підприємства.