03 грудня 2018 року у Ветеранській світлиці Білогірському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціального послуг) відбулися заходи присвячені міжнародні Дню з інвалідністю.

Цей день підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день людей з інвалідністю – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

На заході були присутні голова Білогірської РДА Муляр Р.П., начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району Мазур Віталій Миколайович, начальник соціального захисту населення Кашперук Н.Я, начальник Білогірського об’єднаного управління Пенсійного фонду Янишина Л.В., секретар Білогірської об’єднаної громади Матвієць В.П., начальник Білогірського районного центру зайнятості Тищук Л.П. а також директор територіального центру Басок З.В., голови ветеранських організацій та особи з інвалідністю.

Зустріч розпочалась з діалогу з керівниками району, було обговорено всі проблемні питання присутніх, а саме перерахунку пенсій, надання субсидій на оплату ЖКП, питання медицини, вуличного освітлення та освітлення в багатоквартирних будинках, роботу районної ради ветеранів, зайнятості осіб з інвалідністю.

Незмінною ведучою такого заходу була художній керівник районного будинку культури Особська Л.П. яка разом з працівниками РБК підготувала чудову концертну програму для присутніх.

По закінченню заходу всіх чекав благодійний обід та смачний коровай.