19 вересня начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району Віталій Мазур та заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк взяли участь засіданні „ круглого столу ” за темою: „Об’єднання усіх зусиль соціального партнерства щодо вирішення питання легалізації трудових відносин», яке відбулось в Білогірському районному центрі зайнятості.

Також, участь в засіданні взяли керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, Білогірського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Білогірського відділення поліції, Бюро наданя безоплатної правової допомоги, селищні та сільські голови.

Під час засідання обговорювалися наступні питання:

1. Ефективність надання соціальних послуг незайнятому населенню та роботодавцям, необхідність системного комплексного підходу до управління зайнятістю”.

2. Механізм контролю роботодавців за додержанням чинного законодавства у сфері соціально-трудових відносин та їх відповідальність за вчинення неправомірних дій.

3. Збільшення розміру заробітної плати та погашення заборгованості із її виплати, як один із шляхів легалізації зайнятості населення..

4. Основні положення загальнообов’язкового державного соціального страхування та їх вплив на соціальний захист населення.

5. Провадження господарської діяльності без державної реєстрації, як субєкта господарювання, або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності.

6. Правові наслідки нелегального працевлаштування ”

7. Державні програми фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу та пріоритетні напрямки розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу”, як один із шляхів легалізації зайнятості.