З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів у Білогірській  районній  філії Хмельницького обласного центру  зайнятості відбувся семінар для пошукачів роботи на тему: «Соціальна та трудова адаптація осіб з обмеженими фізичними можливостями». В заході взяли участь: директор територіального центру Зоя Володимирівна Басок, начальник відділу прийому громадян  управління соціального захисту населення Наталія Володимирівна Богуш,  пожежний інспектор Державної служби надзвичайних ситуацій Валентин Віталійович Артемчук.
Директор  філії  Тищук Лариса Петрівна в ході свого виступу зазначила, що  в центрі зайнятості створені належні умови для надання соціальних послуг особам з інвалідністю. З метою забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до приміщення центру зайнятості встановлено пандус, для осіб з вадами зору розміщено стенди зі шрифтом Брайля. Також створено інформаційний куток, де особи з обмеженими можливостями можуть ознайомитися з нормативно-правовими документами регулювання соціального захисту інвалідів, інформацією про підприємства, що мають робочі місця для осіб з інвалідністю, з навчальними закладами, що здійснюють професійне навчання цієї категорії населення.

Запрошені на захід соціальні партнери проінформували присутніх про соціальні виплати, послуги, надання санаторно-курортних путівок, дали роз’яснення законів,  які стосуються прав людей з особливими потребами.

В ході семінару учасники зазначили актуальність обговорених питань та узгодили напрямки спільної діяльності, а незмінною залишається головна мета  – робити все можливе, щоб особи даної категорії могли знайти собі роботу, яка відповідає їх здібностям, нахилам та фізичним можливостям.