06 грудня з професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування голова районної ради Василь  Мельник та голова районної державної адміністрації Роман Муляр.

Розпочинаючи урочистості, до присутніх у залі звернувся голова Білогірської районної ради Василь Мельник. У своєму виступі він наголосив на важливій ролі органів місцевого самоврядування у соціально-економічному розвитку району, тісній співпраці всього депутатського корпусу задля громади нашого краю.

З теплими словами привітань до присутніх звернувся й голова РДА. Він побажав присутнім  міцного здоров’я, терпіння, невичерпної енергії, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідного краю.

Звичайно, що жодне свято в районі не проходить без приємної місії нагородження, а тому й цього дня почесними грамотами обласної та районної рад нагороджено кращих працівників в галузі місцевого самоврядування.

Привітання зі святом та побажання здоров’я, наснаги та професійної впевненості линули й від депутата обласної ради Сергія Іващука.

Святковий настрій усім присутнім створили працівники районного будинку культури, адже ними було підготовлено чудову концертну програму, де лунали веселі та запальні пісні, звучала гарна музика,